listopad 15, 2022 Aktualności Brak komentarzy

Koleżanki i Koledzy,

Po udanym bardzo szkoleniu o leczeniu ran miło nam zaprosić na kontynuację szkolenia, tym razem bez części wykładowej/teoretycznej, wyłącznie ćwiczenia w podgrupach. Będą zdjęcia i dobór opatrunków z nauką ich zakładania.

Materiały teoretyczne  z wykładów – https://kodowana.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4532:pacjent-z-ran-w-poz–wiczenia&catid=27:new-to-joomla&Itemid=60

Zapraszamy również Panie Pielęgniarki z Praktyk, zapraszamy głównie osoby, które były na pierwszej edycji szkolenia.

Odbędzie się ono w dwóch turach, po 20 osób,  we wtorek 29.11.2022

o godz. 17:00 I Tura

o godz. 19:00 II tura

jak zawsze w Zakładzie Medycyny Rodzinnej przy ul. Syrokomli 1, w sali wykładowej na parterze.

Temat: Pacjent z raną w POZ – Ćwiczenia

Wykładowca:  mgr Renata Osęka,    Specjalista w zakresie pielęgniarstwa chirurgicznego, wykładowca akademicki- Warszawski Uniwersytet Medyczny

Chęć udziału w szkoleniu prosimy zgłosić, jak zawsze, mailem na adres:  m.kowalewska@fundacjarodzinni.pl

Ważne! zajęcia warsztatowe.